Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

AKČNÍ ZBOŽÍ!

naše cena 220,0 Kč (9,0 EUR)
naše cena 620,0 Kč (25,3 EUR)

DOPORUČUJEME

naše cena 210,0 Kč (8,6 EUR)
naše cena 210,0 Kč (8,6 EUR)
naše cena 260,0 Kč (10,6 EUR)

ANKETA

Jaké produkty se Vám nejvíce líbí

Zvony a zvonky 37% Uložné boxy a krabice 25% Odlévaná keramika 22% Šperky 16%

O NÁS » Vize a poslání Rucicky.cz
Vize a poslání Rucicky.cz

Rucicky.cz jsou úspěšným internetovým obchodem, který vytváří příležitosti a poskytuje distribuční zázemí kreativním, odvážným, nezávislým a odpovědným lidem, kteří se nebojí originálně tvořit a formovat naši společnou přítomnost i budoucnost a zároveň svými výrobky, dovednostmi a znalostmi pomáhají vytvářet nové hodnoty odpovídající společenství lidí 21. století.

Nákup na Rucickách.cz není pro žádnou stranu pouze obchodní transakcí, ale navíc i příjemnou komunikací v klimatu dobrého vkusu, slušnosti, spolehlivosti a originality, jejímž výsledkem je potěšení z umu druhých a motivace k dalšímu osobnímu růstu a rozvoji.

Poslání e-shopu Rucicky.cz

Posláním e-shopu Rucicky.cz je přispívat k utváření a rozvoji občanské společnosti a odpovědnosti pomocí provozování e-shopu, který umožní začínajícím i zkušeným, amatérským nebo profesionálním umělcům a dalším šikovným lidem nenechat své „ručičky“ zahálet a svobodně tvořit. Snažíme se také podpořit ekonomickou a myšlenkovou nezávislost všech tvůrčích lidí, včetně posílení ekonomické nezávislosti naší organizace do té míry, abychom mohli společně zprostředkovávat nezávislou tvorbu, alternativní řešení a výsledky rozvojových projektů či inovací dalším lidem. Jsme prostředníkem přenosu pozitivního naladění, směřování a dobré nálady mezi specifickou skupinou zralých a odpovědných lidí.

Lidé, kteří se ve světě neztratí, jsou lidé, kteří zvednou hlavu a rozhlédnou se po tom, co chtějí. A když to nenajdou, vytvoří to“.

George Bernard Shaw

Další informace k našemu e-shopu – co bychom Vám chtěli sdělit nebo by Vás mohlo zajímat:

  • Naším cílem je také doplnění trhu o alternativu k velkým e- shopům a obchodním řetězcům. Námi prodávané věci mají svého konkrétního výrobce nebo autora a každý z námi prodávaných výrobků je originální!!!
  • Podporujeme prodej výrobků a děl, které navrhují a vyrábí lidé nemající potřebný kapitál pro vybudování vlastní konkurenceschopné obchodní sítě a/nebo sdílejí podobné vize jako my.
  • Vážíme si každého zákazníka a dodavatele, který nám pomůže budovat náš e-shop. Budeme rádi, pokud nám sdělíte názor na náš e-shop a doporučíte další možná zlepšení.  Budeme také velmi rádi, pokud nám pomůžete s propagací v okruhu Vašich přátel. Potěší nás také, když nás upozorníte na další zajímavé výrobky, řemeslníky a umělce, popřípadě nám nabídnete pro Rucicky.cz výrobky nebo výsledky Vaší kreativity osobně.
  • Podporujeme prodej výrobků z chráněných dílen a dalších lidí s různým handicapem, protože si myslíme, že je lepší, když se integrace lidí v nepříznivé sociální situaci děje v přirozeném prostředí a v rovných podmínkách, než když se o ní pouze zasvěceně mluví na konferencích. Proto na naší úvodní stránce nevyužíváme tuto informaci marketingovým způsobem. Buďto se vám tyto výrobky v konkurenci ostatních dodavatelů budou líbit nebo ne. Domníváme se, že tak je to správně. Zde tuto informaci uvádíme pouze z toho důvodu, že musíme provozní chod a tempo našeho obchodu tomuto faktu přizpůsobit. Naše provozní cíle nejsou tudíž orientovány na rychlost obrátky, nejnižší ceny, velké skladové zásoby u dílčích položek nebo 24 hodinový servis na telefonu. Snažíme se o vyladění prostředí a spokojenost všech stran, které s naším e-shopem spolupracují.
  • Podporujeme mladé absolventy uměleckých škol, jejichž výrobky nepostrádají originalitu a mladistvý nadhled. Zakoupením jejich produktů pomůžete například k pořízení potřebných nástrojů pro jejich práci a zřízení nebo inovaci stávajícího pracovního prostoru.
  • Pro zkušené řemeslníky, umělce a další tvůrce nabízíme vedle možnosti prodeje a prezentace výsledků jejich práce možnost připojit se k dobré myšlence a zpětnou vazbu od specifické skupiny nekomerčně zaměřených zákazníků.
  • Podporujeme řemeslníky z oblasti pomalu zanikajících řemesel a umožňujeme našim zákazníkům testovat kvalitu a originalitu ruční práce a podpořit jejich oživení.
  • Dodavatelské a prodejní portfolio našeho e-shopu není nijak omezeno ani obory lidské činnosti, ani kategoriemi výrobků. Vedle klasických výrobků nás zajímají i díla z oblasti hudební (například nahrávky lokálních kapel, pokud produkují vlastní tvorbu), díla malířů, grafiků, díla fotografů, spisovatelů, básníků apod. Podmínkou pro spolupráci je pouze to, aby nabízené produkty byly originálním výsledkem jejich umělecké nebo řemeslné činnosti (žádné kopie) a umělci byli opravdu nezávislí, tzn. nesdružení nebo nezastupovaní organizacemi, svazy nebo asociacemi, které se snaží volný přístup k umělecké tvorbě a jejím výsledkům regulovat, omezovat nebo zpoplatňovat.